کـد خبـر : 19429
تـاریخ انتـشـار : ۰۷ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۰:۰۹ ق.ظ
نسـخه چاپـی

جشنواره رویش

جهاد دانشگاهی اراک رتبه نخست جشنواره “رویش” در حوزه فرهنگ و اندیشه را کسب کرد

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اراک گفت: کانون فرهنگی هنری مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی اراک در حوزه فرهنگ و اندیشه رتبه نخست جشنواره کشوری رویش دانشگاه جامع علمی کاربردی را کسب کرد.

جهاد دانشگاهی اراک رتبه نخست جشنواره “رویش” در حوزه فرهنگ و اندیشه را کسب کرد

به گزارش خبرگزاری ایونا، مسعود شهرجردی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به کسب رتبه نخست کشوری کانون برنامه‌ریزی امور فرهنگی و هنری مرکز آمورش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در جشنواره رویش اظهار داشت: این مرکز آموزشی در حوزه فرهنگ‌ و اندیشه، رتبه نخست جشنواره کشوری رویش دانشگاه جامع علمی کاربردی را کسب کرد.

وی افزود: این جشنواره درراستای زمینه‌سازی تقویت فعالیت‌های جمعی دانشجویان و افزایش مهارت کار تیمی در حوزه‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی و همچنین ایجاد بستر رقابت بین فعالان فرهنگی برای رشد و ارتقاء فعالیت‌ها در مراکز آموزشی برگزار شده است.

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اراک تصریح کرد: جشنواره رویش با حضور کانون‌های حوزه اجتماعی، ادبی، هنری، حوزه دینی، مذهبی و حوزه فرهنگ و اندیشه برگزار شد، مرکز جهاد دانشگاهی اراک، تهران ۱۸ و تهران ۳۸ به ترتیب رتبه‌های نخست تا سوم را در حوزه فرهنگ واندیشه جشنواره رویش کسب کردند.

شهرجردی با اشاره به افتتاح دفتر مرکز رشد واحدهای فناور جدید در شهرستان‌های استان مرکزی گفت: در تاریخ ۸ اسفندماه افتتاح دفتر مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان محلات و نیمور را داریم که با حضور جمعی از مسئولان کشوری و منطقه‌ای در شهرستان محلات برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: شرکت‌های کوچک و متوسط فناوری، در رونق اقتصادی، توسعه فناوری و به تبع آن، کارآفرینی نقش بسیار موثری دارند و توسعه این شرکت‌ها نیازمند ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای کاهش خطر پذیری آنها در دوران شروع فعالیت بوده که یکی از این زیر ساخت‌ها، مراکز رشد واحدهای فن‌آوری یا انکوباتورها هستند.

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اراک بیان کرد: مرکز رشد واحدهای فناور محلات و نیم ور از سال ۹۳ و با کسب مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری کار خود را در شهرستان نیم ور آغاز کرده و با راه‌اندازی دفتر این مرکز در شهرستان محلات، امیدوار هستیم شاهد تاثیرگذاری بیشتر این مرکز در منطقه و استان باشیم.

انتهای پیام/

نـظـرات