کـد خبـر : 19415
تـاریخ انتـشـار : ۰۷ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۹:۲۷ ق.ظ
نسـخه چاپـی

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای تایباد خبر داد:

بهره برداری از سالن آزمون آنلاین فنی حرفه ای تایباد

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای تایباد گفت: چهار سیستم آزمون آنلاین در مرکز فنی حرفه ای شهرستان تایباد راه اندازی و آزمون های سنجش مهارت در رشته های جواهر ساز مهره ای و قالی بافی برای نخستین بار در شهرستان به صورت آنلاین برگزار شد.

بهره برداری از سالن آزمون آنلاین فنی حرفه ای تایباد

به گزارش خبرگزاری ایونا، مرتضی ثابت، رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای تایباد ظهر امروز با اعلام خبر فراهم شدن امکان برگزاری آزمون های پایان دوره کاراموزان به صورت آنلاین در مرکز این شهرستان، گفت: چهار سیستم آزمون آنلاین در مرکز راه اندازی و به بهره برداری رسیده است.

وی ادامه داد: با راه اندازی این سالن آزمون های کتبی پایان دوره کارآموزانی که دوره های مهارتی خود را سپری می کنند، به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و بدین گونه علاوه بر سلامت بیشتر برگزاری آزمون ها، در اعلام نتایج آنها تسریع صورت خواهد گرفت.

ثابت یادآور شد: آزمون های سنجش مهارت در رشته های جواهر ساز مهره ای و قالی بافی برای نخستین بار در شهرستان به صورت آنلاین برگزار شد.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای تایباد هدف از برگزاری این آزمون ها بررسی عملکرد و توانایی کسب شده توسط کارآموزان در پایان دوره های آموزشی عنوان کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه آموزش های فنی و حرفه ای حلقه مفقوده رسیدن به اشتغال محسوب می شود، تصریح کرد: باید رشته هایی که مورد نیاز شهرستان تایباد است نیاز سنجی شود تا با آموزش مهارت های فنی و حرفه ای به جوانان این شهرستان، زمینه های ایجاد اشتغال برای آنها در همین منطقه فراهم شود و به طور مستقیم وارد بازار کار شوند.

انتهای پیام/

نـظـرات