کـد خبـر : 19352
تـاریخ انتـشـار : ۰۶ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۳:۴۲ ب.ظ
نسـخه چاپـی

مدیرکل فناوری استان البرز:

همه می‌توانند با تکیه‌بر خود کارآفرین باشند

مدیرکل ارتباطات و فناوری استان البرز گفت: همه ما می‌توانیم با تکیه‌بر خود کارآفرین باشیم و نیازی نیست که حتماً سازمان یا شغلی را در امر کارآفرینی راه‌اندازی کنیم.

همه می‌توانند با تکیه‌بر خود کارآفرین باشند

به گزارش خبرگزاری ایونا، غلامرضا حمیدی صبح امروز در همایش بانوی کارآفرین که با حضور جمعی از مسئولین و کارآفرینان البرزی در کانون شهید فهمیده کرج برگزار شد گفت: خداوند در همه‌ی انسان‌ها خصلت‌ها و ویژگی‌هایی قرار داده است و توانایی کارآفرینی در همه انسان‌ها وجود دارد.

وی افزود: جامعه بین‌المللی کارآفرینی عنوان کرده است که تنها یک درصد از جامعه ما اقدام به کارآفرینی به‌صورت تشکیل شرکت یا استارتاپ و استخدام افراد می‌کنند ولی قطعاً همه‌ی ما قدرت کارآفرینی راداریم.

مدیرکل ارتباطات و فناوری استان البرز با اشاره شکل‌گیری استارتاپ ها و شرکت‌ها بیان کرد: از هر ۱۰ استارتاپی که در امر کارآفرینی شکل می‌گیرد تقریباً ۸ استارتاپ با شکست مواجه می‌شوند.

وی در ادامه گفت: دلیل اصلی شکست خوردن این‌گونه استارتاپ ها این است که ما استعدادها و ویژگی‌های خودمان را شناسایی نمی‌کنیم و بدون در نظر گرفتن استعدادمان به تشکیل استارتاپ و شرکت‌ها در امر کارآفرینی اقدام می‌کنیم.

حمیدی گفت: همه ما می‌توانیم با تکیه‌بر خود کارآفرین باشیم و نیازی نیست که حتماً سازمان یا شغلی را در امر کارآفرینی راه‌اندازی کنیم.

وی تصریح کرد: جریان سازی‌های ارزشمندی در امر کارآفرینی در کشور انجام‌شده است و به‌خصوص جریان سازی‌هایی که اخیرا در این موضوع شکل‌گرفته است شکل و شمایل خوبی را به حوزه‌ی کارآفرینی استان البرز داده است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری استان البرز با تقدیر و تشکر از کارآفرینان برتر استان و همه عزیزانی که در حوزه کارآفرینی تلاش کردند گفت: زحمات این عزیزان در حوزه‌های مختلف باعث تشکیل جامعه کارآفرینی در استان شده است که نشان‌دهنده گستردگی این موضوع در استان می‌باشد.

انتهای پیام/

نـظـرات