کـد خبـر : 19134
تـاریخ انتـشـار : ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۱:۲۳ ق.ظ
نسـخه چاپـی

مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت:

سیاست راهبردی وزارت بهداشت توسعه وترویج ورزش در دانشگاه‌ها است

مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت به سیاست راهبردی این وزارتخانه برای توسعه وترویج ورزش در دانشگاه‌ها،‌ اشاره کرد و گفت: سیاست ما توسعه وترویج ورزش در کلیه فضاهای دانشگاه است که امیدوارم در سال های آتی باتشکیل کانون های ورزش در دانشگاه ها این مهم بیش از پیش تحقق یابد.

سیاست راهبردی وزارت بهداشت توسعه وترویج ورزش در دانشگاه‌ها است

به گزارش خبرگزاری ایونا، دکتر عباس عطوف در آیین افتتاحیه سومین دوره المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: این دوره از المپیاد با حضور ۸۰۰ ورزشکار، بیش از ۷۰ داور از فدراسیون ورزش های همگانی وزارت ورزش و جوانان و حدود ۲۰۰ نفر از عوامل اجرایی و حضور ۴۸ دانشگاه در ۱۰ رشته مختلف برگزار می شود و بدون شک این المپیاد بزرگترین المپیاد و رخداد ورزشی ورزش های همگانی در سطح کشوراست.

 

وی در ادامه افزود: برگزاری سالیانه و  منظم و باشکوه المپیادهای ورزشی در حوزه ورزش های همگانی و  قهرمانی برای دانشجویان دختر و پسر وزارت بهداشت در حالی که کمتر از ۱۰درصد دانشجویان کشور دردانشگاه های علوم پزشی مشغول به تحصیل هستند، نشان از توجه مقامات عالی این وزارتخانه به موضوع ورزش دانشجویی دارد.

 

دکتر عطوف گفت: جا دارد به عنوان خدمتگذار شما دانشجویان در اداره کل دانشجویی وزارت بهداشت که متولی تربیت بدنی دانشگاه هاست از همه دست اندرکاران این المپیادتشکر کنم. همچنین تشکر خاصی از مسئولان دانشگاه ها خصوصا معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی و مدیران حوزه تربیت بدنی به علت توجه خاص به ورزش و تربیت بدنی در اعزام دانشجویان به این المپیاد با وجود تنگناهای مالی ومشکلات اعتباری در سال جاری تشکر کنم.

 

مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت گفت: همچنین از همکارانی که در برگزاری این المپیاد یار و یاور ما بودند بخصوص از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی مازندران و معاون فرهنگی ودانشجویی این دانشگاه به علت توجه خاص به حوزه دانشجویی و فرهنگی و  همچنین توسعه و گسترش فضاهای ورزشی تشکر می کنم.

 

به گزارش مفدا، عطوف تاکید کرد: سیاست راهبردی وزارت بهداشت توسعه وترویج ورزش در کلیه فضاهای دانشگاه است که امیدوارم در سال های آتی باتشکیل کانون های ورزش در دانشگاه ها این مهم بیش از پیش تحقق یابد.

 

انتهای پیام/
منبع: ایسنا

نـظـرات