کـد خبـر : 19122
تـاریخ انتـشـار : ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۱:۱۸ ق.ظ
نسـخه چاپـی

ارتقای مرتبه ۸۲۷ عضو هیات علمی دانشگاه آزاد در سال‌جاری

مدیرکل امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی از ارتقای مرتبه علمی ۸۲۷ عضو هیات علمی دانشگاه در سال ۹۶ خبر داد.

ارتقای مرتبه ۸۲۷ عضو هیات علمی دانشگاه آزاد در سال‌جاری

به گزارش خبرگزاری ایونا، دکتر وحیدی با تاکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی، عزم لازم برای ارتقای مرتبه علمی اعضای هیات علمی را داراست، گفت: در سال ۹۶ بیش از ۱۵ جلسه هیات ممیزه به منظور بررسی ارتقای مرتبه علمی اعضای هیات علمی تشکیل شد که تا به امروز ۸۲۷ عضو هیات علمی موفق به دریافت ارتقای رتبه شده‌اند.

 

مدیرکل امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: از این تعداد، ۲ مورد مربوط به ارتقاء از مربی آموزشیار به مربی، ۶۶۵ مورد مربوط به ارتقاء از مربی به استادیاری، ۱۴۷ مورد مربوط به ارتقاء از استادیاری به دانشیاری و ۱۳ مورد مربوط به ارتقاء از دانشیاری به استادی است.

 

وی گفت: خوشبختانه در این دوره، زمان بررسی پرونده اعضای هیات علمی برای ارتقاء، به کمتر از ۳ ماه کاهش یافته است و این در حالی است که در گذشته بیش از یک سال طول می کشید. ۱۲ کمیسیون تخصصی هیات ممیزه پرونده‌ها را به سرعت بررسی کرده و در حال حاضر به صورت میانگین کمتر از ۱۰ پرونده در این کمیسیون‌ها برای بررسی و ارسال به هیات ممیزه وجود دارد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر وحیدی در پایان خاطرنشان کرد: آخرین جلسه هیات ممیزه دانشگاه آزاد اسلامی در سال جاری در تاریخ ۱۵ اسفند ماه برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/
منبع: ایسنا

نـظـرات