کـد خبـر : 18932
تـاریخ انتـشـار : ۰۳ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۹:۴۲ ق.ظ
نسـخه چاپـی

احمدآبادی:

بسته‌های حمایتی در منطقه محروم «بلهرات» توزیع می‌شود/ ماهانه حدود ۱۴ میلیون تومان در سطح این منطقه هزینه می‌شود

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی نیشابور گفت: بزودی در آستانه نوروز بسته‌های حمایتی که شامل غذا و پوشاک و وسایل ضروری دیگر است را در منطقه بلهرات توزیع می‌کنیم.

بسته‌های حمایتی در منطقه محروم «بلهرات» توزیع می‌شود/ ماهانه حدود ۱۴ میلیون تومان در سطح این منطقه هزینه می‌شود

به گزارش خبرگزاری ایونا، مجید احمدآبادی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی نیشابور گفت: روز گذشته تعداد ۱۸۰ پرس غذای گرم در منطقه بلهرات شهرستان نیشابور توزیع شد، این منطقه محروم ترین منطقه شهرستان نیشابور است.

احمدآبادی افزود: شناسایی خانواده های محروم این منطقه از ماه ها قبل انجام شده است و همه خانواده های نیازمند در این منطقه دارای شناسنامه هستند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی نیشابور ادامه داد: این منطقه به علت مشکلات فراوان منطقه هدف برای برگزاری اردوهای جهادی است و ما از تابستان در این منطقه به صورت خاص در حال فعالیت هستیم.

احمدآبادی افزود: بسته های حمایتی قرار است پیوسته در این منطقه توزیع شود و بزودی در آستانه نوروز، بسته های حمایتی که شامل غذا و پوشاک و وسایل ضروری دیگر است را در این منطقه توزیع کنیم.

وی بیان کرد: خوشبختانه با کمک دانشگاه علوم پزشکی نیشابور بحث دارویی مردم این منطقه نیز تامین شده است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی نیشابور در توضیح چگونگی تامین مالی این بسته های حمایتی گفت: منابع مالی این بسته های حمایتی به وسیله خیرین شهرستان نیشابور تامین شده است و ماهانه حدود ۱۴ میلیون تومان پول در اختیار ما قرار می گیرد که طبق شناسایی های انجام شده این مبالغ در سطح این منطقه هزینه می شود.

احمدآبادی تصریح کرد: تا زمانی که مشکلات این منطقه به صورت کامل حل نشود، این منطقه را رها نخواهیم کرد و بنا داریم از سال آینده بحث های اقتصاد مقاومتی را نیز در این منطقه آغاز کنیم و در پی ایجاد شغل در این منطقه برای از بین بردن کامل فقر هستیم.

انتهای پیام/

نـظـرات