کـد خبـر : 18920
تـاریخ انتـشـار : ۰۳ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۹:۱۶ ق.ظ
نسـخه چاپـی

حسین توکلی :

ثبت نام متقاضیان مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای علمی کاربردی آغاز شد

مهلت ثبت‌نام متقاضیان شرکت در پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ماه ۱۳۹۶ از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شد.

ثبت نام متقاضیان مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای علمی کاربردی آغاز شد

به گزارش خبرگزاری ایونا، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور روز چهارشنبه اظهار داشت: متقاضیان پذیرش این دوره ها از امروز، دوم اسفندماه تا چهارشنبه ۹ اسفندماه فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سنجش به نشانی www.sanjesh.org درصورت برخورداری از شرایط عمومی و اختصاصی فرآیند ثبت نام خود را انجام دهند.
حسین توکلی یادآور شد: جزییات مربوط به ثبت نام این دوره ها از دوشنبه، ۳۰ بهمن ماه در دفترچه راهنما روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.

 

**مهلت ثبت نام کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی تا امشب ادامه دارد
توکلی با بیان اینکه ثبت نام برای پذیرش در دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ۹۶ از شنبه ۲۸ بهمن از طریق سایت سنجش آغاز شده است، گفت: مهلت ثبت نام داوطلبان این دوره ها، ساعت ۲۴ امشب دوم اسفند ماه پایان می پذیرد.
وی شمار داوطلبانی که تا امروز برای پذیرش در این دوره ها ثبت نام کرده اند را ۲۰ هزار و ۴۶۶ نفر ذکر کرد و از داوطلبان خواست هر چه سریعتر در ساعتهای باقیمانده برای ثبت نام اقدام کنند.

انتهای پیام/

نـظـرات