کـد خبـر : 18759
تـاریخ انتـشـار : ۰۲ اسفند ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۰:۵۹ ق.ظ
نسـخه چاپـی

سرپرست مدیریت اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خبر داد

پیش‌بینی مشوق‌های بیمه‌ای برای کارفرمایان جذب‌کننده فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها

سرپرست مدیریت اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از پیش‌بینی مشوق‌های بیمه‌ای برای کارفرمایان جذب‌کننده فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها خبر داد.

پیش‌بینی مشوق‌های بیمه‌ای برای کارفرمایان جذب‌کننده فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها

به گزارش خبرگزاری ایونا، طیب جعفری صبح امروز در نشست هماهنگی و توانمندسازی کاریابی‌های استان زنجان به ارائه نتایج بررسی عملکرد کاریابی‌ها در راستای هدایت نیروی کار و همفکری برای ارتقای بهره‌وری در اقدامات صورت گرفته پرداخت.

وی با تشریح بخشنامه جدید مربوط به آزادسازی مدارک تحصیلی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی از حاضرین در جلسه خواست برای بررسی مسائل و مشکلات و رفع ابهامات موجود با ارائه تحلیلی از وضعیت خود دلایل قوت وضعف عملکرد خویش را بیان و در قالب مقایسه با یکدیگر قرار دهند تا ایرادها رفع شود.
سرپرست مدیریت اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه در کنار طرح کارورزی که این روزهای نقدهای متفاوتی از آن می‌شنویم، گفت: پیش‌بینی مشوق‌های بیمه‌ای برای کارفرمایان جذب‌کننده فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها از مهم‌ترین برنامه‌هایی است که دولت برای حل مشکل بیکاری این گروه پیش‌بینی کرده است.
جعفری در ادامه با اشاره به پیش‌بینی مشوق‌های کارفرمایی در بند الف تبصره ۱۴ قانون بودجه سال ۱۳۹۶ گفت: با وجود نامه‌نگاری‌های صورت گرفته درباره پرداخت مبالغ در نظر گرفته به عنوان سهم کارفرما از یک سال معافیت بیمه‌ای به لحاظ جذب فارغ‌التحصیلان از طریق کاریابی‌ها، هنوز جوابی به دست ما نرسیده است.

انتهای پیام/

نـظـرات