کـد خبـر : 18664
تـاریخ انتـشـار : ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۱:۵۹ ق.ظ
نسـخه چاپـی

کرمانشاه؛

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب با رویکرد مهارت و اشتغال در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران کرمانشاه

به مناسبت دهه مبارک فجر مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان کرمانشاه نمایشگاه دستاوردهای انقلاب با رویکرد مهارت و اشتغال را در این مرکز برگزار کرد .

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب با رویکرد مهارت و اشتغال در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران کرمانشاه

به گزارش خبرگزاری ایونا، سرپرست مرکز آموزش فنی وحرفه ای شماره سه خواهران کرمانشاه گفت: این نمایشگاه با هدف معرفی دستاوردها، توانمندی و امکانات آموزشی مرکز برای ارائه خدمات آموزش رایگان مهارت به جوانان برپا شده است .

الهام شیوا اظهار داشت: در این نمایشگاه تولیدات کارآموزان در رشته های مختلف مهارتی در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفته است.

وی خاطر نشان ساخت: یکی از راههای اطلاع رسانی و ارتقاء سطح فرهنگ مهارت آموزی در سطح جامعه و آشنایی اقشار مختلف جامعه با آموزشهای مفید مهارتی، برگزاری اینگونه نمایشگاهها در سطح استان است واین نمایشگاه به منظور آشنایی آحاد مختلف جامعه با آموزشهای فنی وحرفه ای وتبادل افکار و تجارب بین کارآموزان و همچنین آماده شدن کارآموزان برای ورود به بازار کار برپا شده است.

شیوا اضافه کرد: این نمایشگاه در بخش های مختلف صنایع دستی، صنایع پوشاک و سفالینه با همکاری انجمن های آموزشگاه های آزاد و با هدف گسترش حضور بانوان در عرصه مهارت آموزی برگزار گردیده است .

سرپرست مرکز آموزش فنی وحرفه ای شماره سه خواهران کرمانشاه خاطرنشان کرد: در کنار این نمایشگاه کارگاه های آموزشی فشرده برای مراجعه‌کنندگان برگزارمی شود.

وی تصریح کرد : نمایشگاه دستاوردهای انقلاب از ۱۴بهمن ماه آغاز شده و تا پایان دهه مبارک فجر ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

نـظـرات