کـد خبـر : 18614
تـاریخ انتـشـار : ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۰:۳۰ ق.ظ
نسـخه چاپـی

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بیرجند خبرداد

آغاز ثبت نام مقطع کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی بیرجند گفت: ثبت نام اینترنتی از متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع کاردانی حرفه‌ای و فنی دانشگاه جامع علمی کاربردی از روز شنبه ۲۸ بهمن ۹۶ آغاز شده و تا روز دوم اسفندماه ادامه دارد.

آغاز ثبت نام مقطع کاردانی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی

به گزارش خبرگزاری ایونا، علیرضا معصومی رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی بیرجند پیش از ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه اظهارکرد: در این دوره از پذیرش، متقاضیان می‌توانند نسبت به ثبت نام در رشته‌های خبرنگاری، امور فرهنگی، مترجمی انگلیسی، حقوق ثبتی، عمران امور پیمان ها، نرم افزار و فناوری اطلاعات در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی ثبت نام کنند.

وی با اشاره به ارائه خدمات اشتغال به دانشجویان افزود: دانشجویان شاغل به تحصیل در این موسسه می‌توانند از خدمات دفتر اشتغال و کارآفرینی شامل مشاوره عمومی و تخصصی اشتغال، مشاوره تامین مالی و نیروی انسانی برای برنامه های خوداشتغالی و کارآفرینی، معرفی دانش آموختگان کارآفرین و خوداشتغال، و نیز معرفی جهت دریافت تسهیلات خوداشتغالی بهره‌مند شوند.

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی بیرجند تصریح کرد: بر اساس پایش انجام شده در سال های ۹۴، ۹۵ و ۹۶، ضریب اشتغال دانش آموختگان مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بیرجند در مشاغل مرتبط با رشته تحصیلی خود ۷۸درصد است.

معصومی یادآور شد: این امر با ارائه رشته‌های مطابق با نیازهای روز باز کار استان، ارائه آموزش‌های عملی و مهارتی در کنار آموزش‌های نظری، ارائه کارگاه های هدایت شغلی و آموزش تخصصی، و بالغ بر ۵۰۰ ساعت کارورزی و کاربینی در طول هر یک از مقاطع کاردانی و کارشناسی محقق شده است.

وی خاطرنشان کرد: این مرکز قصد دارد در ادامه با تنوع بخشی و تقویت خدمات دفتر اشتغال و کارآفرینی بیش از پیش دانشجویان فعلی و آتی را در امر بهبود مهارت های شغلی و نیز خوداشتغالی و کارآفرینی یاری کند.

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی بیرجند گفت: دانشجویان این مرکز در طی دوره تحصیل خواهند توانست از سایر خدمات جهاددانشگاهی استان در حوزه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی با شرایط ویژه بهره مند شوند.

معصومی اشاره کرد: یکی از سیاست های جهاددانشگاهی جذب حداقل ۲۰ درصد نیروی انسانی مورد نیاز از بین فارغ التحصیلان موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی است.

انتهای پیام/

نـظـرات