کـد خبـر : 18607
تـاریخ انتـشـار : ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۰:۱۵ ق.ظ
نسـخه چاپـی

دهقان مدیر آموزش و پرورش شهرستان پارس آباد :

راه اندازی بازارچه کار و فناوری دانش آموزان شهرستان پارس آباد

بازارچه کار و فناوری دانش آموزان شهرستان پارس آباد با بیش از ۵۰ نوع از انواع آشپزی و هنرهای دستی و باغبانی بصورت نمادین در مدرسه الزهرا گشایش یافت .

راه اندازی بازارچه کار و فناوری دانش آموزان شهرستان پارس آباد

به گزارش خبرگزاری ایونا، دهقان مدیر آموزش و پرورش شهرستان پارس آباد گفت: دانش آموزان در رشته های آشپزی و معرق، گلیم بافی ، ترشیجات، شیرینی جات، دسر، نقاشی، چرم دوزی، بافتنی، عروسک سازی، خیاطی و باغبانی در ۹ غرفه هنرهای خود را به نمایش گذاشتند.

وی هدف از ایجاد این بازارچه را آشنایی دانش آموزان با انواع مشاغل و نیازسنجی، شناسایی توانایی دانش آموزان، کار جمعی و همکاری در فعالیت ها و در نهایت کسب روزی حلال عنوان کرد.

دهقان با بیان اینکه خرید برای عموم آزاد است افزود: این بازارچه به شکل رسمی چهارمین سال بازارچه دانش آموزان است، اما نمایشگاهی از آثاردانش آموزان در یک روز برپاشده بود که درآمد آن به کودکان نیازمند اهدا خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان پارس آباد با بیان اینکه هریک از غرفه ها نامی داشت و دانش آموزان با انواع تبلیغات و برند سازی آشنا شده و با تبلیغات بازدید کنندگان به غرفه ها دعوت می کردندادامه داد علاوه بر این هریک از دانش آموزان مسئولیت کاری را به عهده داشتند، یکی انتظامات بود و یکی تشریفات، مسئول فروش و بازاریاب و با کارت زرد رنگ از سایر دانش آموزان متمایز شده بودند.

انتهای پیام/

نـظـرات