کـد خبـر : 13917
تـاریخ انتـشـار : ۱۰ دی ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۵:۴۳ ب.ظ
نسـخه چاپـی

رقابت ربات‌های شیشه‌شوی در پارک فناوری پردیس

مسابقه طراحی و ساخت ربات شیشه‌شوی با هدف حمایت از بهترین ربات شیشه‌شوی و استفاده از آن در صنعت برگزار می‌شود.

رقابت ربات‌های شیشه‌شوی در پارک فناوری پردیس

به گزارش خبرگزاری ایونا، در کلان‌شهرهای ایران تعداد برج‌ها هر روز در حال ازدیاد است که پاکیزه ماندن نمای این ساختمان‌ها یکی از نیازها است. این اقدام همواره با اتکا به نیروی انسانی و هزینه‌های مالی و جانی زیادی انجام می‌گیرد.

به منظور ارائه راهکارهای فناورانه در این زمینه مسابقه “ربات شیشه‌شوی” در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

تیم‌های متقاضی برای شرکت در این مسابقه تا ۱۲ دی ماه فرصت دارند با مراجعه به سامانه این مسابقه به آدرس http://problem.ir/ نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند. تیم‌های متقاضی می‌توانند تا اواسط اسفند ماه امسال طرح‌های خود را ارسال کنند.

بعد از ارزیابی طرح‌های ارسالی توسط داوران، تعدادی تیم برای راه یافتن به مرحله دوم مسابقه انتخاب خواهند شد که در این مرحله تیم‌ها موظف هستند ربات خود را طی ۵ ماه بسازند. مرداد ماه سال ۱۳۹۷ ربات‌های نهایی در مرحله اول، ارزیابی می‌شوند و تیم‌های برتر به مرحله اصلی مسابقه ربات شیشه‌شوی راه می‌یابند. زمان برگزاری نهایی مسابقه ربات شیشه‌شوی مرداد ماه ۱۳۹۷ خواهد بود.

به ربات‌های کاربردی این دوره از مسابقات جوایزی در راستای تولید محصول نهایی اعطا خواهد شد. مجموع جوایز مسابقه ربات شیشه‌شوی ۱۰۰ میلیون تومان جایزه نقدی و ۲۰۰ میلیون تومان خرید خدمات برای تیم‌های برتر است.

انتهای پیام/

نـظـرات