کـد خبـر : 13580
تـاریخ انتـشـار : ۰۷ دی ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۲:۴۹ ب.ظ
نسـخه چاپـی

نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی اشتغال زنان بی‌سرپرست بهارستان برگزار شد

شست هماهنگی و برنامه‌ریزی اشتغال زنان بی‌سرپرست شهرستان بهارستان در شهرصالحیه برگزار گردید.

نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی اشتغال زنان بی‌سرپرست بهارستان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری ایونا، نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی اشتغال زنان بی‌سرپرست به ریاست علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه و با حضور محمدرضا دهقان‌نیری رئیس شورای شهرصالحیه، سیف‌الله علامی معاون برنامه‌ریزی، ادارای و مالی فرمانداری بهارستان، روسای ادارات بهزیستی، کمیته امداد، صنعت، معدن و تجارت و اداره کار برگزار شد.

علیرضا قربانی در حاشیه این جلسه، اظهار داشت: این نشست در خصوص رسیدگی به استعدادهای موجود در شهرصالحیه و همچنین در جهت تولید شغل برای بانوان بی‌سرپرست برگزار شد که تصمیمات موثری در این راستا نیز گرفته شد.

وی در ادامه با تشریح اهمیت شغل برای بانوان، تبیین کرد: ایجاد شغل برای بانوان سبب کاهش آسیب‌های جامعه می شود و نقش به‌سزای در پیشگیری از بروز بسیاری از آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی سطح اجتماع دارد.

شهردار شهرصالحیه همچنین به اقدامات شهرداری شهرصالحیه در این رابطه اشاره کرد و گفت: براساس ماده ۱۶ قانون بهبود کسب و کار، غرفه‌هایی را به‌منظور عرضه محصولات بانوان کار آفرین تنظیم ‌کرده‌ایم .

وی در رابطه با اهمیت ایجاد محیط زنانه در کسب و کار بانوان، اذعان داشت: اولویت اجرای طرح ایجاد غرفه‌های عرضه محصولات بانوان کار آفرین برای افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی، ایجاد محیطی مناسب برای بانوان می باشد.

قربانی درپایان باتوجه به استقرار کیوسک‌های مطبوعاتی در سطح شهرصالحیه، خاطرنشان کرد: در راستای متحدالشکل کردن کیوسک‌های مطبوعات، بیش از ۱۰ فقره کیوسک تهیه و در نقاط تفریحی و خدماتی شهر نصب می شود تا خدمات فرهنگی به شهروندان شهرصالحیه ارائه شود و به این شیوه، رسانه‌های شهرستان بهارستان توانایی عرضه بهتر محصولات خود را داشته باشند.

انتهای پیام/

نـظـرات