کـد خبـر : 13562
تـاریخ انتـشـار : ۰۷ دی ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۱:۵۹ ق.ظ
نسـخه چاپـی

با حضور معاون فرهنگی بنیاد شهید استان اصفهان

جلسه ستاد شاهد دانشگاه هنر اصفهان برگزار شد

جلسه ستاد شاهد دانشگاه هنر اصفهان با حضور معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان برگزار شد.

جلسه ستاد شاهد دانشگاه هنر اصفهان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری ایونا، جلسه ستاد شاهد دانشگاه هنر اصفهان روز دوشنبه ۴ دی ماه ۹۶ با حضور سید علی قریشی معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان قدمعلی حیدری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک اصفهان و همچنین مصطفی کیانی رئیس دانشگاه هنر اصفهان برگزار شد.
در ابتدای این جلسه رئیس دانشگاه هنر اصفهان گزارشی از وضعیت تحصیلی دانشجویان بیان کرد و خواهان تعامل بیشتر در دو دستگاه و استفاده بهینه از پتانسیل‌های فی‌مابین شد.
معاون فرهنگی بنیاد شهید استان نیز در خصوص برگزاری گردهمایی دانشجویان شاهد و ایثارگر با حضور رئیس دانشگاه و مسئولین بنیاد و آمادگی همکاری در خرید آثار برگزیده هنری دانشجویان در نمایشگاه سالانه مربوطه و همچنین درخصوص معرفی افراد مستعد برای مستندسازی از زندگی شهدا و حمایت و تشویق طرح‌های خلاقانه هنری برای گلستان شهدا در برگزاری یادواره‌های شهدا سخنانی بیان کرد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک اصفهان نیز در ادامه بر عزتمندی، توانمندسازی و هویت‌مداری دانشجویان شاهد و ایثارگر تأکید کرد و گفت: در زمینه امور فرهنگی باید مراقبت از جامعه ایثارگر در پیشگیری از ایجاد فاصله با ارزش‌های اصیل و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین سایر اقشار جامعه ضروری است.

انتهای پیام/

بـرچـسـب ها

نـظـرات