کـد خبـر : 13519
تـاریخ انتـشـار : ۰۷ دی ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۹:۱۶ ق.ظ
نسـخه چاپـی

مدیر کل بنیاد خراسان رضوی تاکید کرد:

ارتقا علمی باید توام با مهارت باشد

مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: پرسنل بنیاد شهید و امورایثارگران باید ارتقا علمی را توام با مهارت کاری کسب کنند.

ارتقا علمی باید توام با مهارت باشد

به گزارش خبرگزاری ایونا، حجت الاسلام حسین معصومی ظهر امروز در جمع فرزندان شهدای شاغل در بنیاد ستاد استان و مناطق سه گانه مشهد که در حسینیه بنیاد خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: مرخصی تحصیلی طبق قانون حق فرزندان شهدا محسوب می شود که این امر یک فرصت برای ارتقا علمی است.
وی با بیان اینکه ارتقا علمی باید همراه مهارت باشد افزود: مرخصی تمام وقت به نفع پرسنل دانشجوی بنیاد نیست زیرا ارتقا علمی به دست می آورد اما فرصت های بسیاری مانند امتیازات ارزیابی، مهارت و به دست آوردن پست های بالاتر را از دست می دهد زیرا یکی از عامل های به دست آوردن پست های بالا داشتن امتیازات کاری است.
مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی در همین راستا تصریح کرد: فرزند شهید شاغل در بنیاد می توانند با انتخاب مرخصی تحصیلی پاره وقت در کنار ارتقا علمی به مهارت نیز برسند.
وی خطاب به فرزندان شهدا شاغل در بنیاد مناطق سه گانه مشهد گفت: فرزندان شاهد شاغل در بنیاد باید منظم تر، پر کار تر و دقیق تر از سایر کارکنان باشد زیرا این فرزندان از جنس ایثارگران هستند.
حجت الاسلام معصومی در جمع فرزندان شهدا بیان کرد: ارباب رجوع بنیاد افرادی هستند که زندگیشان را برای نظام مقدس اسلامی فدا کردند مشکل ایثارگران یا در بنیاد حل می شود و یا نمی شود این مسئله صریح و روشن و توام با ادب و احترام بیان شود و اگر نیاز به پیگیری دارد شخصا پیگیری کنیم.

 

 

 


انتهای پیام/

بـرچـسـب ها

نـظـرات