کـد خبـر : 13492
تـاریخ انتـشـار : ۰۷ دی ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۸:۱۶ ق.ظ
نسـخه چاپـی

ارتقاء مهارت‌های علمی و فنی پلیس، محور توفیقات پلیس

رئیس پلیس پیشگیری ناجا در همایش روسای کلانتری‌ها و فرماندهان پاسگاه‌های انتظامی استان مرکزی گفت: ارتقاء مهارت‌های علمی و فنی پلیس، محور توفیقات پلیس است.

ارتقاء مهارت‌های علمی و فنی پلیس، محور توفیقات پلیس

به گزارش خبرگزاری ایونا، رئیس پلیس پیشگیری ناجا در همایش روسای کلانتری‌ها و فرماندهان پاسگاه‌های انتظامی استان مرکزی گفت: ارتقاء مهارت‌های علمی و فنی پلیس، محور توفیقات پلیس در انجام ماموریت هاست.

سردار “محمد شرفی” در اراک با اشاره به امنیت مطلوب در استان مرکزی اظهار داشت: هوشمندی به هنگام و برنامه‌ریزی هدفمند بسترساز امنیت مطلوب در استان مرکزی شده که روند کاهش جرایم نشان از تلاش بی وقفه کارکنان پلیس در بهبود عملکرد و افزایش کارآمدی دارد.

وی یادآور شد یکی از مهمترین مسئولیت‌های پلیس پیشگیری ناجا پشتیبانی ستادی از مأموریت‌های مختلف پلیس در کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی است که سعی شده با برنامه‌ریزی تعاملی هدفمند با مسئولان، گامی مهم در کاهش دغدغه‌های در یگان‌های انتظامی برداشته شود.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا تاکید کرد: برنامه ریزی پلیس در راستای قانون و به منظور احقاق حقوق آحاد جامعه است و پلیس در رویکرد جامعه محور خود سعی بر آن دارد، بستر تعاملی پلیس و مردم در حوزه امنیت به نحو مطلوب تحقق یابد.

انتهای پیام/

نـظـرات