کـد خبـر : 13115
تـاریخ انتـشـار : ۰۴ دی ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۵:۲۲ ب.ظ
نسـخه چاپـی

دبیرکل هلال‌احمر از مرکز آموزش‌های تخصصی امداد و نجات جنوب شرق بازدید کرد

دبیر‌کل جمعیت هلال احمر به همراه معاون امداد و نجات و نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال احمر کشور از مرکز آموزش‌های تخصصی امداد و نجات جنوب شرق و روند ساخت مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امداد و نجات استان کرمان بازدید کردند.

دبیرکل هلال‌احمر از مرکز آموزش‌های تخصصی امداد و نجات جنوب شرق بازدید کرد

به گزارش خبرگزاری ایونا، محمود محمدی‌نسب دبیر‌کل جمعیت هلال احمر به همراه معاون امداد و نجات و نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال احمر کشور از مرکز آموزش‌های تخصصی امداد و نجات جنوب شرق و روند ساخت مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امداد و نجات استان کرمان بازدید کردند.

وی اظهار داشت: خوشبختانه انبارهای هلال احمر استان کرمان خوب است و جای نگرانی برای امدادرسانی وجود ندارد با وجود اینکه استان های معین آمادگی کامل را دارند.

در این بازدید محمد حیدری‌پور معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به روند ساخت ساخت مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امداد و نجات استان کرمان اظهار داشت: این مرکز تاکنون ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی با اشاره به اینکه این مرکز با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در حال ساخت و تجهیز است افزود: این مرکز همزمان با دهه‌فجر به بهره‌برداری می رسد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمان از برگزاری ۱۲ دوره آموزش استانی ویژه نیروهای تخصصی امداد و نجات، یک دوره واکنش سریع کشوری و یک دوره آموزش و نگهداری سگ‌های تجسس در سالجاری در مرکز آموزش‌های تخصصی امداد و نجات جنوب شرق خبرداد و خاطرنشان کرد: این مرکز بزرگترین مرکز آموزش‌های تخصصی در سطح کشور است.

دبیرکل جمعیت هلال احمر، رئیس سازمان امداد و نجات کشور و نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال احمر همچنین از انبارهای جمعیت هلال احمر استان کرمان بازدید کردند.

انتهای پیام/

نـظـرات