کـد خبـر : 12984
تـاریخ انتـشـار : ۰۴ دی ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۸:۲۴ ق.ظ
نسـخه چاپـی

تأکید استاندار اصفهان بر حمایت از طرح هر دانش‌آموز، یک مهارت

استاندار اصفهان با تأکید بر تربیت نیروی انسانی ماهر گفت: مدیریت استان از اجرای طرح هر دانش‌آموز، یک مهارت حمایت می‌کند.

تأکید استاندار اصفهان بر حمایت از طرح هر دانش‌آموز، یک مهارت

به گزارش خبرگزاری ایونا، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان در دیدار با هیئت رئیسه انجمن اسلامی معلمان استان اظهار کرد: استان اصفهان به عنوان استان فرهنگی، فرهیخته و دارای ویژگی‌های منحصر به فرد و محل تربیت دانشمندان، بزرگان و مشاهیر شناخته شده‌ای است که مبدع بسیاری از مکاتب بوده‌اند.

 

وی با بیان اینکه باید عقل و منطق بر فعالیت‌ها حاکم باشد، زیرا سختگیری‌ها باعث می‌شود جامعه عقب بماند، افزود: اگر عمیق و با دلسوزی نگاه کنیم، ریشه مشکلات امروز را درک خواهیم کرد، بنابراین ما به دنبال حرکت در مسیر قانونی و در یک فضای منطقی، منصفانه و عاقلانه هستیم.

مهرعلیزاده به اجرای طرح هر دانش‌آموز، یک مهارت اشاره کرد و گفت: این طرح، طرحی عمیق و خوب است و هر دیپلمه باید یک مهارت داشته باشد و مدیریت استان از این طرح حمایت خواهد کرد.

استاندار اصفهان به طرح راهبردی در خصوص شهروندمحوری با همکاری آموزش و پرورش و شهرداری اشاره کرد و افزود: شهرداری‌ها در کنار آموزش و پرورش در ساختن جامعه انسانی نقش و وظیفه مهمی دارند و باید از این ظرفیت استفاده شود.

وی با تأکید بر اینکه دستگاه‌ها باید آگاهی کامل از وظایف خود داشته باشند، افزود: اگر با تقویت فکر و اندیشه انسان‌ها، نیروی انسانی خوب بسازیم، موفق به ساختن جامعه مطلوب نیز خواهیم بود که با همه مشکلات و شرایط زندگی خوبی را فراهم سازند.

 

انتهای پیام/

نـظـرات