کـد خبـر : 12930
تـاریخ انتـشـار : ۰۲ دی ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۰:۵۹ ق.ظ
نسـخه چاپـی

برگزاری جشنواره ورزشهای همگانی در واحد علمی کاربردی استان سیستان و بلوچستان

دانشگاه جامع علمی-كاربردی واحد استان سیستان و بلوچستان با برگزاری جشنواره ورزشهای همگانی در راستای ترویج ورزش و ورزش همگانی فرصتی را برای دانشجویان، اساتید و كاركنان دانشگاه به ارمغان آورد.

برگزاری جشنواره ورزشهای همگانی در واحد علمی کاربردی استان سیستان و بلوچستان

به گزارش خبرگزاری ایونا، دانشگاه جامع علمی-كاربردی واحد استان سیستان و بلوچستان با برگزاری جشنواره ورزشهای همگانی در راستای ترویج ورزش و ورزش همگانی فرصتی را برای دانشجویان، اساتید و كاركنان دانشگاه به ارمغان آورد تا در این جشنواره ابتدا مسافت ۸ كیلو متری دانشگاه تا پارك ملت استان را پیاده روی کنند و با استقرار در محل پارك ملت زاهدان و صرف یك صبحانه به برگزاری مسابقات دارت برای بانوان و طناب كشی و طناب زنی كه ویژه آقایان بود، بپردازند.

در مسابقات دارت تعداد ۳۰ ورزشکار خانم از مراکز فنی و حرفه ای زاهدان، جهاد دانشگاهی زاهدان، شهید خیابانیان، مینوشرق، بهزیستی، زاهدان ۱، دادگستری، آموزش و پژوهش استانداری، هلال احمر زاهدان و مرکز زاهدان ۲ شرکت داشتند که با هم به رقابت پرداختند.

که شمیم رضایی از مرکز علمی کاربردی زاهدان ۲ نفر اول، مهلا باقری از مرکز فنی و حرفه ای نفر دوم ، و سمانه کهن سال از واحد استانی نفر سوم این رقابتها شدند.

 

 

سپس در مسابقات طناب کشی آقایان که بین ۶ مرکز فنی و حرفه ای، جهاد دانشگاهی زاهدان، مرکز علمی کاربردی آموزش وپژوهش استانداری، کارکنان واحد استانی، بهزیستی و تامین اجتماعی و هلال احمر زاهدان برگزار شد

تیم مرکز فنی و حرفه ای مقام اول، هلال احمر مقام دوم و کارکنان واحداستانی به مقام سوم این رقابتها رسیدند که جوایزی به انها از طرف ریاست محترم واحد استانی تقدیم شد. و از تعداد ۲۰۰ شركت كننده حاضر در مسیر پیاده روی قرعه كشی بعمل امد و به ۵ نفر از افراد به قید قرعه جوایزی تعلق گرفت. در حاشیه این مسابقات دانشجویان با جمع آوری زباله های در مسیر پیاده روی و پارک ملت زاهدان کمک شایانی به پاکی و تمیزی طبیعت نمودند.

 

گزارش از هادی ملاحسینی

انتهای پیام/

نـظـرات