کـد خبـر : 12912
تـاریخ انتـشـار : ۰۳ دی ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۲:۵۹ ب.ظ
نسـخه چاپـی

همزمان با ثبت نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان

دانشجویان با شرکت در طرح «دعوت» سفر رایگان عتبات هدیه بگیرند

دانشجویان می‌توانند با شرکت در «طرح دعوت» که همزمان با ثبت‌نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان اجرا می‌شود، یک سفر رایگان به عتبات هدیه بگیرند.

دانشجویان با شرکت در طرح «دعوت» سفر رایگان عتبات هدیه بگیرند

به گزارش خبرگزاری ایونا، ثبت‌نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از ۲۵ آذر آغاز شده و تا ۵ دی ماه ادامه خواهد یافت و همزمان با این دوره اعزام‌ها، دانشجویان می‌توانند با شرکت در «طرح دعوت» یک سفر رایگان به عتبات هدیه بگیرند.

براساس این گزارش، متقاضیان عتبات دانشگاهیان پس از انجام ثبت‌نام در سامانه لبیک، لینکی دریافت خواهند کرد که با ارسال آن به دانشجویان دیگر و ثبت‌نامی که از طریق این لینک صورت می‌گیرد، امتیاز دریافت خواهند کرد و در نهایت از میان کسانی که بالاترین امتیاز را کسب کنند یک نفر به صورت رایگان به عتبات عالیات اعزام خواهدشد.

گفتنی است، طرح دعوت برای نخستین بار در دوره هفدهم اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات برگزار شد که در آن دوره علی رمضانی دانشجوی کارشناسی ارشد رشته صنایع دانشگاه امیرکبیر در این طرح برگزیده و به صورت رایگان به عتبات عالیات اعزام شد.

لازم به ذکر است، شرکت کنندگان در طرح دعوت می‌توانند با مراجعه به سامانه عتبات دانشگاهیان و از بخش ویرایش امتیاز خود را مشاهده کنند.

انتهای پیام/
منبع: خبرگزاری فارس

نـظـرات