کـد خبـر : 12895
تـاریخ انتـشـار : ۰۳ دی ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۲:۰۵ ب.ظ
نسـخه چاپـی

برخورداری گفت :

هزینه سنوات دانشجویان توسط هیئت امنا تعیین می‌شود/ ما براساس قانون وزارت علوم عمل می‌کنیم

رئیس دانشگاه علم و صنعت با اشاره به اعتراض دانشجویان در مورد قوانین سنواتی گفت: هزینه این قانون توسط هیئت امنای دانشگاه تعیین شده و دانشگاه نیز براساس قوانین وزارت علوم عمل می‌کند.

هزینه سنوات دانشجویان توسط هیئت امنا تعیین می‌شود/ ما براساس قانون وزارت علوم عمل می‌کنیم

به گزارش خبرگزاری ایونا، محمدعلی برخورداری در خصوص قانون سنوات دانشجویان گفت: این بحث‌ها چند سال است که مطرح می‌شود در صورتی که ما براساس آئین نامه‌ای که وزارت علوم ابلاغ کرده عمل می‌کنیم.

وی افزود: دانشجویان در این خصوص مرتبط هستند و اگر درخواست جدیدی داشته باشند به وزارت علوم منتقل می‌کنند، اما مسئله آموزشی قوانین دارد که مراجع بالادستی تصمیم می‌گیرند و آن را ابلاغ می‌کنند.

رئیس دانشگاه علم و صنعت با اشاره به اصلاح قانون سنوات در این دانشگاه گفت: سال گذشته دانشجویانی که تاخیر سنواتی داشتند علاوه بر هزینه سنوات نمره هم از دانشجویان کم می‌شد که ما این مورد را از سنوات دانشجویان حذف کردیم.

وی یادآور شد: اعتراض دانشجویان بابت مسائل مالی است که باید هیئت امنای دانشگاه تصمیم بگیرند و طبق مصوبه هیئت امنا این هزینه‌ها باید پرداخت شود.

برخورداری خاطرنشان کرد: دانشجویانی که وارد دانشگاه علم و صنعت می‌شوند قبل از ثبت نام آئین نامه را مطالعه می‌کنند و از هزینه‌های سنوات دانشجویی مطلع هستند و همه دانشگاه‌ها نیز کم و بیش این قانون را دارند.

انتهای پیام/
منبع: خبرگزاری دانشجو

نـظـرات