کـد خبـر : 12630
تـاریخ انتـشـار : ۳۰ آذر ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۱:۴۴ ق.ظ
نسـخه چاپـی

درمان بیماران سرطانی با فناوری‌ شرکت‌های دانش بنیان

شرکت‌های دانش بنیان از اهمیت بسیار زیادی در کشور برخوردار هستند و با اختراعات روزمره جوانان نخبه در این شرکت‌ها و همچنین به واسطه طرح‌های مبتنی بر دانش سبب رشد و پیشرفت کشور می‌شوند.

درمان بیماران سرطانی با فناوری‌ شرکت‌های دانش بنیان

به گزارش خبرگزاری ایونا، یکی از شرکت‌های دانش بنیان موفق به تولید دستگاهی شده است که همراه با پلاسما‌های فیزیکی بیماران سرطانی را درمان می‌کند.

مدیر این شرکت دانش بنیان در خصوص این دستگاه اظهار کرد‌: دستگاهی که ما تولید کرده‌ایم با استفاده از پلاسمای فیزیکی همان کاری را می‌کند که لیرز‌های حیاتی انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: لیرز‌ها آسیب جدی‌ای را به بافت سلول‌ها وارد می‌کنند اما این دستگاه تولید شده شرکت ما هیچ آسیبی‌ به بافت سلول نمی‌رساند و نکته مثبت آن این است که به صورت ۲ گانه عمل می‌کند؛ یعنی سلول‌های مضر و باکتری‌های خطرناک را از بین می‌برد و سلول‌های مفید را نگهداری می‌کند.

وی در رابطه با عملکرد این دستگاه برای بیماران سرطانی خاطر نشان کرد: این دستگاه توانایی آن را دارد که در جهت از بین بردن توده‌های سرطانی عمل کند، در درمان بیماری سرطان از شیمی درمانی استفاده می‌شود که این دستگاه جایگزین آن شده و به جای شیمی درمانی، پلاسما درمانی انجام می‌شود و سلول‌های سرطانی باقی مانده را می‌کشد.

این مدیر در خصوص عملکرد‌های دیگر این دستگاه بیان کرد:‌ برای زیبا سازی پوست،‌ پاک سازی تجهیزات و بیوتکنولوژی از این دستگاه می‌توان بهره برد.

انتهای پیام/

نـظـرات