کـد خبـر : 12594
تـاریخ انتـشـار : ۲۹ آذر ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۹:۱۷ ب.ظ
نسـخه چاپـی

قالیچی رئیس دانشگاه استان آذربایجان شرقی:

دانشگاه علمی کاربردی باید به دنبال مهارت افزایی و کشف استعداد دانشجویان باشد

قالیچی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی با اشاره ای به ماهیت این دانشگاه گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان دانشگاه نسل سوم باید به دنبال مهارت افزایی و کشف استعدادهای دانشجویان باشد و باید همه مسئولین مراکز آموزشی در نیل به این اهداف دانشگاه را یاری نمایند.

دانشگاه علمی کاربردی باید به دنبال مهارت افزایی و کشف استعداد دانشجویان باشد

به گزارش خبرگزاری ایونا، دکتر قالیچی، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی، در مراسم اختتامیه استارت آپ ایران تک پلاس؛ گفت: بسیار خرسندیم که با شور و نشاط ایجاد شده در مراکز آموزشی، دانشجویان به طور چشمگیری در استارت آپ ها و ایده تاپ ها شرکت می کنند.

قالیچی با اشاره ای به ماهیت دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: این دانشگاه به عنوان دانشگاه نسل سوم باید به دنبال مهارت افزایی و کشف استعدادهای دانشجویان باشد و باید همه مسئولین مراکز آموزشی در نیل به این اهداف دانشگاه را یاری نمایند.

در ادامه جلسه؛ دیباور، مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، به ارائه گزارش مجملی در خصوص این استارت آپ پرداخته و گفت: هدف از برگزاری این استارت آپ این بود که ما باید ثابت کنیم که دانشجویان ما متفاوت از دیگر دانشجویان هستند و این مساله را به اثبات برسانیم که ما می توانیم و الحمدالله که به این باور رسیدیم که ما می توانیم.

دیباور افزود: این اختتامیه، حاصل سه ماه تلاش های دانشجویان می باشد که از شهریور ماه امسال شروع شده بود و امروز شاهد اختتامیه هستیم.

وی گفت: در این سه ماه فعالیت هایی  که انجام دادیم عبارت بود از: طراحی مد و لباس، کارگاه مقاله نویسی، مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گرامیداشت روز دانشجو، کارگاه های مشاوره مذهبی، کارگاه ایمنی و اطفا حریق، کارگاه تخصصی ثبت ایده و اختراعات و… هم چنین این استارت آپ شامل جشنواره و مسابقه کیک و شیرینی، مسابقه عکاسی، و مسابقه دسر می باشد.

وی در مورد ایده برتر هم گفت: از ۴۴ ایده ارسالی ۱۳ ایده حایز شرایط برتر شدند.

در انتهای مراسم از تیم های برگزیده تقدیر به عمل آمد.

مراسم اختتامیه استارت آپ ایران تک پلاس با حضور آقای دکتر قالیچی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی؛ تعدادی از مدرسان و دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان مدیریت صنعتی و شرکت کنندگان در این رویداد روز سه شنبه در تالار اندیشه ایل گلی برگزار گردید.

 

انتهای پیام/

نـظـرات