کـد خبـر : 12530
تـاریخ انتـشـار : ۲۹ آذر ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۲:۰۴ ب.ظ
نسـخه چاپـی

ایده‌پرداز برتر کشور:

ایده‎های پژوهشی جدی‎تر حمایت شوند/ حرکت در مسیر دانشگاه کارآفرین نیازمند توجه به پژوهش است

ایده‌پرداز برتر کشور و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان از مسوولان خواست تا به صورت جدی‎تری از ایده‎های پژوهشی حمایت کنند.

ایده‎های پژوهشی جدی‎تر حمایت شوند/ حرکت در مسیر دانشگاه کارآفرین نیازمند توجه به پژوهش است

به گزارش خبرگزاری ایونا، علیرضا صادقی ماهونک ظهر امروز در آئین نکوداشت هفته پژوهش و فناوری و تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان اظهار کرد: تیم پژوهشی که از استان گلستان در جشنواره شرکت کرد در حقیقت عصاره دانشجویی بود.

وی با بیان اینکه تک‌تک دانشجویان ایده پرداز هستند، تصریح کرد: از ۱۵ ایده برتر ۱۳ ایده در زمینه فنی مهندسی ارائه شده بود و طرح ما جزو سه ایده برتر انتخاب شد.

ایده‌پرداز برتر کشور و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان افزود: ایده نیروی محرکه علم است، آرزو دارم تمامی این ایده‎ها روزی تبدیل به پدیده شود تا باعث پیشرفت و تعالی کشور شود.

صادقی ماهونک ابراز کرد: ما با استفاده از مایعات دورریز در قالب یک فرمولاسیون جدید توانستیم مولفه‎ای جدید تولید کنیم و تا با ایجاد اشتغال گره‌های جامعه و مشکلات مردم را حل کند.

وی با بیان اینکه خواستن توانستن است، تصریح کرد: ذهن‎های درخشان می‎توانند حتی با ناتوانی جسمی بر ناتوانی جسمی غلبه کنند و به موفقیت برسند ما در جشنواره شتاب فردی را دیدیم که نفر اول شده بودند اما توانایی سخن گفتن را نداشت.

ایده‌پرداز برتر کشور و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: ایده‎های پژوهشی باید جدی‎تر حمایت شوند، مسوولان دانشگاه باید از پژوهش حمایت کنند، اکثر پایان‌نامه‎ها ایده هستند اینها باید حمایت شوند تا شاهد کارآفرین بودن دانشگاه باشیم.

صادقی ماهونک نقش ایده‎های پژوهشی و کاربردی را مهم خواند و ابراز کرد: حرکت در مسیر دانشگاه کارآفرین نیازمند توجه به پژوهش است.

انتهای پیام/

نـظـرات