کـد خبـر : 12474
تـاریخ انتـشـار : ۲۹ آذر ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۰:۰۸ ق.ظ
نسـخه چاپـی

با حضور دانشجویان

مستند «کانکس» در دانشگاه علامه رونمایی و اکران شد

مراسم رونمایی و اکران مستند «کانکس» به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل و با حضور دانشجویان و اصحاب رسانه در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.

مستند «کانکس» در دانشگاه علامه رونمایی و اکران شد

به گزارش خبرگزاری ایونا، به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل مراسم رونمایی و اکران مستند «کانکس» با حضور دانشجویان واصحاب رسانه در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.

در این مراسم ضمن رونمایی از این مستند، محمدامین مهدی‌نژاد کارگردان مستند به تشریح چگونگی اکران مستند در دانشگاه‌های مختلف برای جمع آوری پول و بازسازی ۱۱۰ سرپناه در کرمانشاه پرداخت و گفت: هدف ما این است که بتوانیم با کمک دانشجویان و جمع آوری پول‌های حاصل از اکران بار کوچکی را از مردم برداریم و امید را در دل‌هایشان زندگی کنیم.

وی در ادامه گفت: از زمان شروع کمپین علی‌رغم تبلیغات اندک موفق شده‌ایم دو کانکس را از افراد خیر دریافت کنیم که این دو کانکس به دو خانواده تحویل خواهیم داد.

مهدی نژاد در ادامه افزود: متاسفانه سلبریتی‌ها با وقوع حادثه برای گرفتن عکس‌های یادگاری به منطقه رفتند اما پس از خوابیدن تب خبرها، دیگر خبری از آنها نیست.

مستند کانکس در تابستان گذشته با حمایت استودیو سیرنگ و همکاری گروه منتظران مصلح و گروه جهادی معین در یکی از روستاهای توابع کرمانشاه ساخته شده و در آن به تصویرسازی محرومیت در منطقه و چگونگی مواجه جهادگران با این محرومیت‌ها پرداخته شده است.

انتهای پیام/

نـظـرات