کـد خبـر : 12209
تـاریخ انتـشـار : ۲۷ آذر ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۶:۳۳ ب.ظ
نسـخه چاپـی

از مرکز علمی کاربردی بنیاد قزوین بازدید شد

سرپرست و هیأت کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان قزوین از مرکز آموزش علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین بازدید کرد.

از مرکز علمی کاربردی بنیاد قزوین بازدید شد

به گزارش خبرگزاری ایونا، علی فتح‌طاهری سرپرست و هیأت کارشناسان دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان قزوین از بخش‌های مختلف مرکز آموزش علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران قزوین و امکانات آن بازدید کردند.
در این بازدید، هیأت کارشناسی با بررسی پرونده‌های دانشجویان و اساتید و بازدید از امکانات این مرکز میزان انطباق آن را با قوانین، ضوابط و آیین‌نامه‌های دانشگاه جامع علمی کابردی مورد ارزیابی قرار داده و از عملکرد واحدهای مختلف این مرکز ابراز رضایت کردند.
همچنین سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان قزوین با حضور در بین دانشجویان با آنان به گفتگو پرداخت و مسائل و مشکلات موجود را مورد ارزیابی قرار داد.
در ادامه این بازدید، فتح‌طاهری در جلسه‌ای با غلامرضا حقایق‌پور سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین و مدیران مرکز، در خصوص روند جذب و آموزش دانشجویان، امکانات و تجهیزات آموزشی و دورنمای فعالیت‌های مرکز به گفتگو نشست.

انتهای پیام/

نـظـرات