کـد خبـر : 12206
تـاریخ انتـشـار : ۲۷ آذر ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۶:۱۴ ب.ظ
نسـخه چاپـی

نشست ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علمی کاربردی برگزار شد

نشست ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علمی کاربردی بوشهر با موضوع بررسی وضعیت تحصیلی دانشجویان برگزار شد.

نشست ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علمی کاربردی برگزار شد

به گزارش خبرگزاری ایونا، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در این نشست گفت: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران عزت و افتخار بزرگی می‌باشد که نصیب مسئولین نظام اسلامی‌شده است.
وی افزود: شهدا و ایثارگران در عنفوان جوانی باایمان و اخلاص جان خود را نثار میهن اسلامی و انقلاب کردند و خدماتی که به خانواده‌های این عزیزان ارائه می‌شود در مقابل ایثارگری‌های آنان ناچیز است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با تأکید بر این‌که خدمات ارائه‌شده به ایثارگران را باید در راستای فرهنگ ایثار و شهادت جهت‌دهی شود، تصریح کرد: با توجه به این‌که دشمن روش مبارزه خود را در طی سال‌های اخیر عوض کرده و به جنگ نرم و مبارزه و تخریب فرهنگی روی آورده است لذا ضروری است ما نیز در دانشگاه‌ها و مراکز علمی و آموزشی از روش و ابزار مناسب برای مبارزه با آن‌ها و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اقدام نماییم و با برنامه‌ریزی‌های فرهنگی خود در سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل گام‌های عملی را در این راستا برداریم.
وی هدف از برگزاری این جلسه را بررسی وضعیت تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر این دانشگاه دانست و با اشاره به سفارش و توصیه حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری در رابطه بااهمیت ویژه آموزش تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر بیان داشت: تأکید ما علاوه بر سعی و تلاش در تحصیل این عزیزان، حفظ پوشش اسلامی و حجاب فاطمی این بزرگواران است.
تشکری با تقدیر از اقدامات انجام‌یافته ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علمی کاربردی، از تعامل بیشتر دانشگاه با بنیاد استقبال و بر لزوم اقدامات مؤثر جهت تقویت بنیه علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر تأکید کرد.
در ادامه نشست اعضای ستاد شاهد در رابطه با موارد آموزشی، فرهنگی و رفاهی دانشجویان شاهد و ایثارگر بحث و گفتگو کردند و در پایان تصمیمات لازم در این خصوص اخذ گردید.

انتهای پیام/

نـظـرات