کـد خبـر : 12200
تـاریخ انتـشـار : ۲۷ آذر ۱۳۹۶
سـاعـت انتـشـار : ۱۵:۴۹ ب.ظ
نسـخه چاپـی

۷۰۰۰ طرح اشتغال مددجویان خراسان‌رضوی به بانک‌ها معرفی شد

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری خراسان‌رضوی گفت: از ابتدای امسال در مجموع ۷۰۰۰ طرح اشتغال به بانک‌ها از طرف مددجویان کمیته امداد خراسان رضوی پیشنهاد شده که ۱۹۹۸ از این تعداد طرح جذب شده‌اند.

۷۰۰۰ طرح اشتغال مددجویان خراسان‌رضوی به بانک‌ها معرفی شد

به گزارش خبرگزاری ایونا، سرپرست معاونت اقتصادی استانداری خراسان‌رضوی گفت: از ابتدای امسال در مجموع ۷۰۰۰ طرح اشتغال به بانک‌ها از طرف مددجویان کمیته امداد خراسان رضوی پیشنهاد شده که ۱۹۹۸ از این تعداد طرح جذب شده‌اند. علی رسولیان اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که برای ما دارای اهمیت بسیار زیادی بوده و آنها را پیگیری می‌کنیم اعتبارات اشتغال برای مددجویان کمیته امداد است. وی بیان کرد: از مجموع ۱۴۳ میلیارد تومان اعتبار اشتغال کمیته امداد خراسان‌رضوی ۱۲۵ میلیارد تومان معادل ۸۸ درصد به ۱۴ بانک ابلاغ شده است.

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری خراسان‌رضوی بیان کرد: جلسه‌ای با این ۱۴ بانک برگزار شده که بتوانیم مشکلات به وجود آمده در روند تشکیل پرونده‌های مددجویان کمیته امداد مانند نبود ضامن و یا کند بودن فرآیندها رفع شوند. رسولیان خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال در مجموع ۷۰۰۰ طرح به بانک‌ها از طرف مددجویان کمیته امداد خراسان‌رضوی پیشنهاد شده که ۱۹۹۸ از این تعداد طرح جذب شده‌اند. وی بیان کرد: در جلسه برگزار شده توافق شد که تا پایان بهمن‌ماه امسال تمام اعتبارات در نظر گرفته شده برای اشتغال مددجویان جذب شده و بانک‌ها در این زمینه همکاری‌های لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/

نـظـرات